Новини
 • 09
  Квітня
  2019
  Традиційний "День Незалежності з ОЕ" у 2019-му - у ДНІПРІ!

  24 серпня 2019 року вже традиційний великий концерт "День Незалежності з Океаном Ельзи" відбудеться у Дніпрі на стадіоні "Дніпро-Арена".
 • 15
  Березня
  2019
  ОКЕАН ЕЛЬЗИ выступіць у Мінску з грандыёзным «стадыённым» шоў

  Пасля двухгадовага перапынку гурт Океан Ельзи вяртаецца ў Беларусь з адзіным выступам -  спецыяльна для беларускіх фанатаў ОЕ адаптуе шоу, якое фаны ўбачылі ў жніўні 2018 года на кіеўскім стадыёне «Олімпійскій». Нестандартная сцэна і відэаінсталяцыі, шмат звука і света, а таксама любімыя песьні і неверагодная харызма ОЕ і Святаслава Вакарчука – усе гэта чакае беларусаў 20 верасня на Мінск-Арэне.


 • 22
  Лютого
  2019
  Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з унікальною концертною програмою У квітні 2019 року в турі Україною Святослав Вакарчук представить концертну програму з улюбених пісень у супроводі камерного оркестру. Що цікаво, за роялем буде сам Святослав.

  квитки на kasa.in.ua >>> 

  Офіційний партнер туру Visa

 • 28
  Січня
  2019
  Заява Святослава Вакарчука щодо участі у виборах Президента України 2019 року

  "... я, Святослав Вакарчук, не братиму участь в президентських виборах 2019 року"

 • 22
  Січня
  2019
  4 млн гривень зібрано на допомогу з благодійного концерту "Океан Ельзи з оркестром" 21 січня 2019 року в Національній опері України пройшов благодійний концерт групи «Океан Ельзи» у супроводі оркестру "Віртуози Києва". Майже 4 000 000 млн гривень, зібраних з благодійних внесків за квитки на концерт, будуть передані родинам наших загиблих захисників на Сході через фонд "Народний Тил"


 • 14
  Січня
  2019
  Святослав Вакарчук та Павло Гудімов - Мистецький діалог у Львові

  Такого ж сніжного січня, в час "старого нового", але 1995 року, на площі перед Львівською Оперою, пройшов перший великий публічний концерт молодих львівських музикантів під назвою "Океан Ельзи"...

  Трохи про ті часи згадували вже влітку 2018 року Слава Вакарчук та Паша Гудімов під час акустичного благодійного виступу "Мистецький діалог у Львові", присвячений пам'яті Олега Мосесова 

 • 03
  Січня
  2019
  Океан Ельзи запрошує на благодійний концерт з оркестром 21 січня в Національній опері

  21 січня 2019 року в Національній опері України за ініціативи Святослава Вакарчука відбудеться благодійний концерт групи «Океан Ельзи» у супроводі  оркестру "Віртуози Києва". Кошти, зібрані з квитків на концерт, будуть спрямовані на підтримку сімей та дітей загиблих захисників України.

  Детально ТУТ>>>


  Квитки на БЛАГОДІЙНИЙ концерт вже на kasa.in.ua


 • 17
  Грудня
  2018
  Благодійний концерт з оркестром St. Christopher Chamber Orchestra у Вільнюсі 20 грудня у Вільнюсі в Свято-Катерининському храмі на запрошення Посольства Литви в Україні та особисто пана Посла Маріуса Януконіса відбудеться благодійний виступ Океану Ельзи у супроводі St. Christopher Chamber Orchestra (Литва) під управлінням директора та диригента Модестаса Баркаускаса.

  Кошти з виступу будуть спрямовані на допомогу українським дитячим будинкам, зокрема, Луганському дитячому будинку, що після початку війни був переміщений та розташований в приміщеннях Сєвєродонецького інтернату.

  Такі музичні виступи у Вільнюсі наприкінці року є традиційним проектом благодійного фонду Карітас-Литва та St. Christopher Chamber Orchestra.

 • 17
  Серпня
  2018
  Мілош Єліч є і залишається музикантом групи. Жодних змін! УВАГА фейк! • 17
  Серпня
  2018
  За тиждень - концерт ) "Океан Ельзи" - Святослав Вакарчук, Денис Глінін, Мілош Єліч, Денис Дудко, Владімір Опсеніца - сьогодні на репетиції до великого концерту 24.08.2018 року в Києві.