Новини
 • 13
  Жовтня
  2021

  прем'єра! "Перемога" - Океан Ельзи feat. KALUSH

  “Океан Ельзи” випустили нову пісню під назвою “Перемога” за участі гурту KALUSH. 
  Відео на пісню було презентовано в центрі Києва на найбільших екранах Європи та України


  Святослав Вакарчук, автор музики та слів:
  “Нова пісня ​”Перемога” - це продовження наших, ОЕ,​ творчих вилазок в інші жанри.​
  Цієї зими я багато слухав хіп хоп музики, від 90-х до сучасної​, і в якийсь момент мені склалася рядки​ приспіву: "Шо би тобі не казали попереду перемога​. Шо би тобі не кричали шакали в слід​ в тебе своя дорога​"​ і зрозумів, що нашому хіп хопу бути!) 

  Пізніше під час роботи в студії ми з групою зрозуміли, що краще було б залишити мою присутність в пісні так, як я це завжди роблю, а запросити KALUSH та їх продюсерську команду до співпраці, щоб додати елемент хіп хопу. З нами працював Стас Чорний, саунд продюсер українського музичного лейблу ENKO. І я вам скажу, що наша співпраця, то була справжня творча лабораторія. 

  Окремо ще зазначу, що момент в пісні, коли читає свій текст Олег, мені дуже подобається. Він інколи жертвує дикцією в угоду драйву та вайбу, але це того справді варто. У нього класний, філософський текст, який продовжує те, що я вкладав в цю пісню”. 

  Олег Псюк, лідер гурту KALUSH, автор частини тексту пісні: “В цій пісні я розказав про те, що кожна перемога складається з десятків та сотень перемог про які мало хто знає. Та про те, що одна з найважливіших - це перемога над собою. Вірю в те, що людина в якої велика сила волі, може звернути будь-які гори!”.

  Реліз відбувся у День народження групи “Океан Ельзи” та цікавим є те, що рівно того ж 1994 року народився і соліст гурту KALUSH  Олег Псюк, що дає можливість уявити масштаб змін та часових проміжків, які гурт ОЕ пройшов за цей час :) Коли музиканти ОЕ створили групу, батьки Олега подарували його світу, а нам - класного партнера у коллабу))

  Відео на пісню “Перемога” було знято у Києві режисером Максимом Ксьондою. Оператор – Євгеній Усанов. 

  Режисер Максим Ксьонда: «Цe історія про галас, який оточує нас, всередині якого дуже багато людей, які вказують тобі як правильно жити. Якщо слухати всіх, то не залишається часу на саме життя. Знаходження власного шляху починається з фільтрації "шумів", які  входять в тебе».

  Усього участь у зйомках, крім музикантів, взяли 43 актори, які постали в образах яскравих чи знакових персонажів

  Над піснею працювали:

  Музика - Святослав Вакарчук
  Слова - Святослав Вакарчук, Олег Псюк

  Запис та зведення - studio Boutique 888 (інженер запису Ігор Пригоровський, інженер запису Станіслав Чорний, інженер запису та зведення Олександр Зюзін-Зінченко) 
  Мастеринг - Bob Ludwig, Gateway mastering studio
  Продюсування - Мілош Єліч, Святослав Вакарчук, Стас Чорний 
  Програмування – Мілош Єліч, Денис Глінін, Стас Чорний 
  Гітара - Андрій Вдовиченко
  Мандоліна - Денис Дудко 
  Синтезатор - Мілош Єліч, Стас Чорний, Денис Дудко
  Бек вокали - Святослав Вакарчук, Денис Дудко, Мілош Єліч 

  Над відео працювали:
  Режисер - Максим Ксьонда (https://vimeo.com/maxksjonda/videos)
  Оператор-постановник - Євгеній Усанов
  В головній ролі - Артем Ткаченко

  1st AD (другий режисер) - Яся Головко. Художник-постановник - Карина Балеян. Асистент художника-постановника - Олександр Мільченко. Реквізитор - Ольга Городецька. Постановники - Сергій Пененко, Павло Сирота. 

  Художники з костюмів - Хельга Дубровська, Наталія Кондрашова. Асистент художників з костюмів - Ксенія Одінцова. Костюмери - Аліна Величко, Олена Коваль
  Художник з гриму та зачісок - Аліна Артюшенко. Асистенти художника з гриму та зачісок - Олена Самойлова, Дар‘я Бойко. Асистент із зачісок - Поліна Буценко

  Актори - Владислав Кривоконєв, Володимир Діденко, Сальвадор Стриж, Анастасія Денисюк, Ольга Небесна, Юрій Щербак, Тетяна Скляр, Узу Харрісон, Аркадій Некрасов, Vlada Stern, Владислав Пшебитковський, Олександр Петренко, Антоній Звєринін, Ігор Кондратьєв, Ірина Оборина, Євгеній Лозенко, Loki von Dorn, Марія Возняк, Максим Кузьменко, Павло Диптан, Ірина Федорова, Вадим Купрінянчук, Тетяна Щербашова, Віталій Трішин, Оксана Ушпік, Олександр Герасимчук, Анна Сосновська, Тетяна Касьян, Антон Калиниченко, Прінц Ікпонвомба Оуен-Іяре, Христина Ігнат, Юлія Шило, Руслан Твердій, Руслан Сеферов, Григорій Назаренко, В’ячеслав Тихонський, Ілля Бусецький, Станіслав Сичов, Олександр Клименко, Ілля Сіліч, Олександр Дудник, Валерій Казанцев, Daniel von Maydel. Собака – левретка Maddison (хазяйка - Анна Ісакова)

  Кастинг-директори - Вячеслав Нечай-Кучинський, Олена Зима .Асистенти по кастингу - Олексій Нечай-Кучинський, Олесь Пінчук. Сторіборд - Klaus Ivanov. Фокуспуллер - Тарас Шаповал
  Гафер - Валерій Тищенко. Кей-грип - Сергiй Сухенко. Електрик - Станiслав Мейхерский 
  Освітлювачі - Сергiй Рубан, Денис Поборознюк, Микола Кагiтiн. Оператор спеціального світла - Назар Левенець. Механіки камери - Кирило Кашперук, Гліб Тиняков. Плейбек - Юрій Клим. Кейтерінг - «Еnergy Catering». Хелпери – В’ячеслав Савицький, Андрій Гуменюк

  VFX - Олександр Лавренко. Режисер монтажу - Максим Дончик-молодший. Кольорокорекція - Денис Сизий. Виконавчий продюсер/Лінійний продюсер - Марія Дончик.
  Виконавчий продюсер - Віталій Климов. Окрема подяка - «Patriot Rental», «STARWAGEN», Національній Кінематеці України