Новини
 • 01
  Вересня
  2021

  Святослав Вакарчук до ювілею Львівського університету дарує великий безкоштовний концерт

  Цього року одному з кращих закладів вищої освіти України - Львівському національному університету імені Івана Франка - виповнюється 360 років. 

  За ініціативи Святослава Вакарчука, лідера ОЕ та випускника університету, а також за підтримки інших випускників університету, 18 вересня у Львові на площі коло університету відбудеться великий, безкоштовний концерт Океану Ельзи".

  Святослав Вакарчук: "Цього року нашій Alma Mater 360 років. Не зробити на таку дату щось особливе було б просто неможливо. І я вирішив подарувати рідному університету те, у що по вуха закохався, будучи його студентом - музику. Поговорив з хлопцями з групи - всі за:) Тому щасливо повідомляю: 18 вересня у Львові на спеціальній сцені перед головним корпусом універу відбудеться концерт групи "Океан Ельзи".
  Щоб реалізувати цю ідею на висоті потрібні серйозні матеріальні і організаційні ресурси. Де їх взяти? У червні в затишній львівській кав'ярні ми зібрались разом з успішними бізнесменами, здебільшого випускниками нашого університету: айтішниками, рестораторами, власниками агробізнесу та промислових компаній. Я розповів ідею, запропонував долучитись, підтримати. Всі, без виключення, погодились. Згодом ми розкажемо про всіх, хто долучився до підтримки цього концерту ОЕ. А поки що хочеться сказати їм велике ДЯКУЮ!

  Сама будівля університету стане частиною сцени: на неї буде спроектована спеціальна світлова програма від литовського гуру світлових та концертних інсталяцій Арвідаса Буінаускаса.

  Концерт запланований до проведення:
  18 вересня, субота, 20:00 
  Львів, площа коло Університету
  Вхід вільний!

  УВАГА! Концерт відбудеться з дотриманням карантинних вимог!